Breaking News

Главная » Выборы » Діти розуміються на політиці?

Діти розуміються на політиці?

Використання дітей у передвиборчих агітаційних перегонах зафіксовані по всій території України. Про це заявив Олександр Данилюк (член громадської організації «Спільна справа»). За словами координатора подібні дії не заборонені виборчим законодавством, але правоохоронні органи повинні звернути на подібні факти свою увагу – діалог кандидатів із наймолодшим населенням країни відбувається у формі роздачі подарунків, а це можна розцінювати як підкуп.
Данилюк, зокрема, зазначив, що може навести безліч прикладів, коли при відкритті певної установи використовувалися діти, а потім проводилася агітація за Партію регіонів та її політичних представників. Також агітація відбувається у школах, технікумах, вишах. За чинним законодавством директори цих установ повинні відбувати строк покарання, адже певні статті кодексу зазначають, що учасниками агітаційного процесу повинні бути тільки особи, які досягли певного (виборчого) віку.
Попри таку заборону жодної карної відповідальності у законі не передбачено, і тому політики використовують дитячу аудиторію щоб схилити на власний бік більше дорослих. Ольга Айвазовська (координатор організації «Опора») зазначає, що дітей використовували як «підставку» для прапора, також політики дарували школярам канцелярське приладдя на 1 вересня, агітували на урочистих лінійках.
Найбільш активною є агітація у східних областях України, але немає жодного регіону та області, де б не відзначалося дане порушення.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх