Breaking News

Главная » Выборы » Фальсифікації на виборах

Фальсифікації на виборах

Володимир Куренной (кандидат від партії «УДАР») вважає, що основні фальсифікації будуть відбуватися поза виборчими дільницями. В ефірі каналу ТВі він заявив так: «Члени нашої партії переконані, що головна фальсифікація відбуватиметься не на виборчих дільницях». Зокрема, Куренной уточнив, що насамперед йдеться про перевезення виборчої документації (протоколів та бланків) до ОВК (окружних виборчих дільниць).
«Перш за все, це транспортування бланків спочатку до ОВК, а згодом звідти», — зазначив він.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Арсеній Яценюк наголошував, що Об’єднана опозиція звертатиметься до закордонних політиків щодо підготовки українською владою фальсифікацій 28 жовтня. Наразі опозиція судиться з багатьма окружними виборчими комісіями через невиконання своїх обов’язків.
Також варто відмітити, що жеребкування, яке проводила ЦВК, не включило представників партій «УДАР» та «Свободи» до складу ОВК. На позов щодо оскарження цього факту Київський апеляційний адміністративний суд відповів відмовою.
Опозиційні сили закликають електорат приходити у ніч на 29 жовтня під ЦВК та ОВК з метою протистояти фальсифікаціям, адже політична відповідальність за результати виборів повинна лежати не тільки на представниках політичних партій, але й на усій громаді.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх