Breaking News

Главная » Выборы » Французькі соціологи про перебіг передвиборчих перегонів (Омар Арфуш)

Французькі соціологи про перебіг передвиборчих перегонів (Омар Арфуш)

Нинішні парламентські вибори в Україні проходять під дуже великим міжнародним тиском в основному з боку європейських політиків і внутрішніх сил в Україні, пов’язаних з Заходом. В Україні є дві групи політиків. Одна, яка вважає, що її цікавить тільки український виборець, для якого будують мости і дороги, думають про пенсії. Інша, яка впевнена, що не переможе, і що Захід визнає непрозорість виборів. Ознаки останнього варіанту вже видно: прозвучало кілька заяв з Європи, що вибори в Україні не будуть прозорими і справедливими. А все тому, що йде боротьба між цими двома групами.
Є й третя група, так звані «центристи» не зрозуміло, з ким вони підуть в парламент після виборів. Кличко, наприклад, спочатку був з Яценюком, потім вони розбіглися. Королевська теж ще не визначилася.
Що стосується соцдосліджень, а точніше звинувачень деяких політиків щодо підкупу результатів, в разі, якщо це буде доведено, данні соціологічні інститути не тільки український ринок втратять, вони не зможуть брати участь у міжнародних форумах. Такими речами, як репутація, навряд чи хтось буде торгувати.
В якій би країні соцдослідження не проводилися, вони показують миттєвий рейтинг, але не показують, яке буде голосування в день виборів. З ряду причин рейтинги будуть розходитися з підсумковими результатами. За Кличка, хоч і охоче відповідали на запитання соціологів, але не дуже серйозно, так як це були в основному молоді люди, і багатьом з них буде ліньки йти до виборчих урн. Електорат Партії Регіонів і опозиції більш дисциплінований і в їх випадку результати соцдосліджень повинні приблизно співпасти.
За матеріалами «Сєгодня»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх