Breaking News

Главная » Выборы » Газ після виборів подорожчає?

Газ після виборів подорожчає?

Як зазначає Олександр Тодійчук — провідний експерт з енергетичних питань, після парламентських виборів влада змушена буде підняти ціни на газ на 40% для населення – через складну ситуацію у нафтогазовій галузі.
За цим підвищенням передбачаються й інші, так як виходу із ситуації, що склалася у нафтогазовій галузі України, з економічної точки зору, іншої, наразі, немає. Це не означає газову кризу, адже газосховища вже мають близько 16 млрд кубів палива, і цієї кількості повинно вистачити за мінімальних потреб.
Щодо «газових відносин» України з Росією і знижок на блакитне паливо, Олександр Тодійчук зауважив, що цей ринок зовсім не прозорий і на ньому діють певні неписані правила (це стосується не тільки енергетики), які дозволяють північному сусіду паразитувати на цьому.
Зростання тарифів для населення обумовлено ще й тим, що Міжнародний валютний фонд (у разі надання чергових траншів кредиту) вимагає від уряду збільшення газового тарифу як мінімум на 30 % саме для населення. Європейські емісари зацікавленні й у подальшому зростанні тарифів на блакитне паливо, адже такий вихід із ситуації дозволить абсолютно покрити собівартість ресурсу.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх