Breaking News

Главная » Выборы » Хто хоче до парламенту?

Хто хоче до парламенту?

За даними Центрвиборчкому до парламенту наступного скликання надзвичайно хочуть потрапити представники найрізноманітніших професій – слюсарі, секретарки, електрики, але найцікавішим є той факт, що 293 людини із 3109 кандидатів-мажоритарників (майже кожен десятий) офіційно вважаються безробітними (огляд Андрія Капустіна, ZN.ua).
Також варто зазначити, що 1453 людини (майже половина) є безпартійними. На думку експерта, це не самовисуванці, а ті бажаючі до парламенту, які ховають свою приналежність до певної політсили через негативне ставлення електорату.
За даними ЦВК 1082 особи (майже третина) являються бізнесменами, так як виборці вимагають від висуванців-мажоритарників вкладів, а для цього потрібно мати капітал і конкурентоспроможність.
У ході передвиборчої кампанії усі кандидати застосовують не тільки агітацію за сою персону, але й підкуп – як прямий, так і не прямий. Щоб купити голос потрібно заплатити від 50 до 300 гривень – це стосується невеликих населених пунктів. Ціни у столиці, звичайно, будуть вищими – про цей факт заявили у Комітеті виборців. Також там зазначають, що вирішальним (у мажоритарних округах) буде прямий підкуп виборців. На даний час уже зареєстровано декілька подібних фактів.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх