Breaking News

Главная » Выборы » Хто заважає комуністам?

Хто заважає комуністам?

КомуністиПетро Симоненко (лідер КПУ) вважає, що зростання рейтингу його партії по всій території України призвело до перешкоджання проведення виборчої кампанії. Цей факт він оприлюднив на прес-конференції,яка пройшла у Одесі, повідомляє прес-служба Комуністичної партії.
«Нас не пускають на зустрічі із студентами та на ряд підприємств, йде запекла боротьба за інформаційний простір» — наголосив лідер КПУ.
Симоненко розповів, що передвиборча програма їхньої партії, її основні положення, знаходять відклик серед населення. Це стосується не одного-двох міст, а зустрічей з електоратом по всій території України. Симоненко відзначив, що згідно із соціологічним опитуванням, населення Луганської області підтримує більше комуністичну партію, аніж Партію регіонів. Цей факт, на думку лідера КПУ і став вирішальним у передвиборчий боротьбі.
Зокрема він заявив, що дії влади щодо обмеження інформаційного ресурсу спрямовані на приховування інформації від виборців. «Після виборів можливі тільки два варіанти щодо розвитку подій. Перший – до влади приходять олігархи, і це ми вже проходили, другий — народовладдя, до якого закликає КПУ, і яке є єдиною альтернативою» — підкреслив він.
Також політик зазначив, що Комуністична партія – єдина політична сила, що чітко усвідомлює механізм вирішення найважливіших проблем які наявні у країні та ефективно доносить інформацію про цей механізм до електорату.
«Протистояння проти Компартії – це результат нашої роботи з виборцем. Ми дійсно знаходимо серйозну підтримку серед населення», — підсумував Симоненко.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх