Breaking News

Главная » Выборы » Хто зніме свою кандидатуру перед виборами?

Хто зніме свою кандидатуру перед виборами?

Сьогодні, 15 жовтня офіційно передбачається зняття 26 мажоритарників від «Батьківщини» на користь «УДАРу» у 26 округах (політична сила Кличка пропонувала 22).
Водночас Олександр Чорноволенко (220 округ, м. Київ від «Батьківщини») відмовився зняти свою кандидатуру на користь кандидата від «УДАРу» Івана Фіщенка. За його словами, він найсильніший висуванець у окрузі (за результатами соцопитування) і не збирається поступатися першим місцем.
Більшість кандидатів, які пропонуються до зняття, не мають жодної інформації про це. Так, Дмитро Андрієвський та Ксенія Ляпіна заявили про те, що з ними не велися ніякі перемовини.
Юрій Одарченко (керівник київського штабу «Батьківщини») заявив про те, що його організація категорично не погоджується із діями «УДАРу». «Ці дії – не що інше, як перешкода та зрив процесу об’єднання опозиційних сил задля перемоги провладних кандидатів. Зняття наших висуванців пропонується незрозуміло на яких основах і методиках. Ми не розуміємо, що послужило приводом для подібних заяв Кличка», — заявив Одарченко.
Як повідомлялося раніше, «УДАР» також планує зняти 26 своїх кандидатів на користь «Батьківщини». Було проведено соціологічне опитування у 32 мажоритарних округах задля визначення найбільш рейтингових кандидатів від обох політичних сили. 15 жовтня – останній термін для подання заяв на зняття з передвиборчих перегонів.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх