Breaking News

Главная » Выборы » Кандидати від Партії регіонів – найбагатші депутати України

Кандидати від Партії регіонів – найбагатші депутати України

Партія регіонівІз 100 тисяч осіб, що прагнуть стати народними обранцями (зареєстрованими ЦВК), 15 кандидатів можна з легкістю знайти у списку найбагатших людей України. До того ж всі вони із Партії регіонів.
В авангарді списку значиться Костянтин Жеваго власник «Фінанси та кредит» зі статком у1,8 млрд доларів, який є членом «Батьківщини», але на вибори йде як само висуванець. Під другим номером найбагатших людей країни — Петро Порошенко, у нього 1 млрд доларів.
Далі – два віце-прем’єр-міністра: Борис Колесніков (430 млн дол.) та Сергій Тігіпко (989 млн доларів). Вони значаться у першій десятці партійного списку регіонів. На п’ятому місці герой України Володимир Бойко із 360 млн доларів (№7 у партійному списку). В’ячеслав Богуслаєв (генеральний директор підприємства «Мотор Січ») займає шосте місце у списку Forbes, із статками у 319 млн дол.
Сьоме місце у Таріела Васадзе – президента «УкрАВТО». За ним йде Євген Сігал, який являється співвласником компанії «Комплекс Агромарс». На 9 місці закріпився Юхим Звягільський із 256 млн дол. Галина Герега, співвласниця будівельних супермаркетів «Епіцентр» та секретар Київради (255 млн дол) замикає десятку найбагатших висуванців до парламенту.
Далі можна роздивитися Василя Хмельницького (248 млн дол), Нестора Шуфрича (235 млн дол), Олександра Фельдмана (233 млн дол), Юрія Іванющенка (214 млн дол) та Ігора Баленка (186 млн дол).

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх