Breaking News

Главная » Выборы » Кличко боїться об’єднання із опозицією?

Кличко боїться об’єднання із опозицією?

«УДАР» бубнить замість чітких відповідей на запитання, говорить Андрій Павловський.
Народний депутат (БЮТ-Батьківщина) Андрій Павловський вважає, що у партії «УДАР» немає чіткої відповіді на те, з ким вона буде співпрацювати у Верховній Раді 7-го скликання.
«УДАР — це взагалі така дивовижна сила, вона нічого чітко не говорить. Ні «УДАР», ні Кличко. Могли б сказати чітко: ми будемо співпрацювати з Партією регіонів. Людям було б спокійніше. Ні, вони кажуть, що будуть співпрацювати з «Батьківщиною» і «Свободою», але на ділі цього не підтверджують. У відповідь одне бурмотіння! Ми вимагаємо чітко сказати, з ким вони будуть, з опозицією чи з Януковичем, а цієї відповіді досі немає. Невідомо, ще попереду ніч, може бути, завтра щось буде ясно», — цитує Павловського НБН.
На його думку, небажання лідера партії Віталія Кличка підписувати декларацію про створення коаліції з «Батьківщиною» і «Свободою» у Верховній Раді продиктовано страхом.
«У цій декларації нічого такого немає, там дев’ять основних принципів, і навіть це вони бояться підписати, тому що це чітко показує, з ким ти — з опозицією чи з владою. На це в «УДАРу» чіткої відповіді немає », — вважає депутат.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх