Breaking News

Главная » Выборы » Комуністична партія стає дедалі популярнішою?

Комуністична партія стає дедалі популярнішою?

Петро СимоненкоОлександр Голуб (нардеп від Комуністичної партії) в ефірі 5 каналу заявив, що його партія збирала кошти на передвиборчу рекламну кампанію два роки.
Він, також, відзначив, що реклама агітація його партії не така вже й масштабна.
«Ми вперше звернулися до біл-бордів та сіті-лайтів. Даремно, що не зробили цього раніше. Саме тому й виникає враження, що наша кампанія стала масштабнішою. Насправді ж вона така, як і у інших політичних сил, а може, навіть й менша», — заявив нардеп.
Щодо фінансування рекламної кампанії Комуністичної партії нардеп відповів, що жодної фінансової допомоги від олігархів КПУ не отримує, і навіть може про цей факт відзвітувати. «Щодо фінансування нашої передвиборчої кампанії, а саме її рекламну агітацію ми готові відзвітувати за кожну копійку після виборів 28 жовтня. Кошти було витрачено згідно із законодавством», — зазначив він.
Також він наголосив на тому, що кошти на майбутню передвиборчу рекламу збиралися два роки. «Якщо порівнювати з іншими політичними силами, нам не потрібно витрачати кошти ще й на те, щоб платити людям, які стоять на мітингах під нашими прапорами, або працюють у штабах. Ми не витрачаємо на це кошти, адже ми серйозна реальна партія. Окрім того, нас надзвичайно радує той факт, що представники середнього і малого бізнесу, які хочуть жити в цій країні, звертаються до нашої партії і тому допомагають їй», — додав пан Голуб.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх