Breaking News

Главная » Выборы » Королевська закликала опозиційні сили об’єднати свої зусилля для захисту результатів виборів.

Королевська закликала опозиційні сили об’єднати свої зусилля для захисту результатів виборів.

«Залишити одного кандидата від опозиції в кожному мажоритарному окрузі — це важливо і правильно, але необхідно також об’єднати наші зусилля проти фальсифікацій на виборчих дільницях», — заявила Наталія Королевська.
«Я вітаю їх рішення (» Батьківщини «і» Удару «залишити єдиного кандидата в мажоритарних округах). Нашу пропозицію про підтримку єдиного кандидата на кожному мажоритарному окрузі було почуто. Дай Бог, це не залишиться декларацією, і ми реально побачимо результати у мажоритарних округах «, — цитує слова свого лідера прес-служба » України — Вперед! »
Разом з тим, на її думку, цього недостатньо: за єдиним кандидатом у мажоритарних округах має слідувати об’єднання зусиль у виборчих комісіях — для захисту результатів голосування.
«Якщо ми дійсно хочемо не допустити, щоб Партія регіонів сформувала більшість у новому парламенті, необхідно захищати свої голоси. На 32 тисячі ділянок необхідно поставити 100 000 надійних людей. Об’єднавши зусилля і ресурси опозиційних сил, ми захистимо таким чином кожен голос. Тоді, я впевнена , в парламенті буде сформована більшість демократичних сил і, як наслідок, — відбудеться зміна діючого режиму «, — підкреслила Королевська.
Раніше Королевська звернулася з відкритим листом до лідерів «Батьківщини» та «УДАРу» про перешкоджання ПР сформувати більшість у парламенті.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх