Breaking News

Главная » Выборы » Людські жертви у передвиборчій кампанії

Людські жертви у передвиборчій кампанії

Вчора, 7 жовтня хлопці із символікою політичної сили «Свобода» намагалися зірвати зустріч членів «Україна – вперед!» із своїми виборцями у Полтаві.
Провокація полягала у тому, що шестеро агресивно налаштованих молодиків у Палаці дозвілля «Листопад» почали знищувати символіку партії Королевскої – газети, прапори, а потім увійшли до зали, де розмістилися ближче до сцени і продовжували зухвало поводитися заважаючи початку презентації та провокуючи конфлікт.
Активісти «Україна – вперед!» були змушені вивести «свободівців» із зали. За словами Володимира Ткаченка (заступника голови партії), такі дії – не що інше, як свідчення того, що деяким політичним силам немає що сказати та запропонувати своїм виборцям, от вони й перешкоджають виступам нових лідерів, які пропонують реальні зміни та реальні дії.
Ще один інцидент стався у Святошинському районі (Київ), де побили агітаторів «УДАРу». Двох активістів (двадцятирічного хлопця та жінку пенсійного віку) жорстоко побила банда невідомих (близько 10 осіб).
Вони вимагали припинити агітацію і погрожували знищити намет. В результаті протиправних дій пенсіонерка отримала струс мозку, у неї роздерта шкіра обличчя, у хлопця – перелом носа. Завдяки місцевим жителям району була викликана швидка допомога та міліція. Зафіксовано факт побиття та затримано одного з нападників, ведеться розслідування.
Нагадаємо, у Львівській області скоєно побиття кандидата у депутати від опозиції Тетяни Чорновіл.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх