Breaking News

Главная » Выборы » Михайло Дубинянський: погляд збоку

Михайло Дубинянський: погляд збоку

Пристрасті, що вирують в передвиборних штабах, слабо зачіпають електорат. Поки войовничі генерали розмахують шаблями, рядовий склад мляво бреде в окопи і не думає про атаку. Уявити 28 жовтня як останній і рішучий бій не виходить ні в опозиції, ні, тим більше, у влади. З кожним роком політикам все важче зачепити народ за живе. Дійсно, який з епізодів нинішньої кампанії міг пройняти виборця і довести його обурений розум до кипіння?
Брудний компромат? Нав’язливі викриття тоннами ллються з усіх дірок, не виробляючи очікуваного ефекту. Після гучної історії з «депутатами-педофілами» наших людей нічим не здивуєш. Грубий адмінресурс? Він теж нікого особливо не шокує. Всі розуміють, що чинній владі належить будь-якими засобами рухати своїх і тиснути чужих — на те вона і влада. Скандальні опозиційні розборки? Нескінченні чвари в демократичних лавах не викликають нічого, крім нудьги. Було б дивно, якби закляті друзі змогли б полюбовно домовитися.
Безсоромний підкуп електорату? Він зустрічається на кожному кроці і сприймається багатьма як належне. Мовляв, якщо дають, треба брати. Без матеріального заохочення і вибори не вибори! Навіть майбутні протести проти фальсифікацій виглядають до болю передбачувано, понуро й банально, що заздалегідь прирікає їх на провал …
Навколо з надлишком вистачає зловживань, обману та інших передвиборних неподобств, але українці звикли до всього цього. Політична потворність, яка спостерігається щодня і щогодини, вже не здається якоюсь страшною патологією, що вимагає термінового лікарського втручання. Тому чекати від населення емоційної реакції безглуздо.
Коли ненормального занадто багато, воно перетворюється на норму. І чим брудніше стають українські вибори, тим менше це турбує українських виборців.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх