Breaking News

Главная » Выборы » Мовний закон, вибори, політика і церква

Мовний закон, вибори, політика і церква

Київський патріархат і Патріарх Філарет закликають голосувати тільки за тих кандидатів, хто захищає державну українську мову. Усі інші кандидати і партії, які цього не роблять – проти України. Про це глава УПЦ-КП заявив на прес-конференції у Чернівцях. Також він повідомив, що звернувся до Віктора Януковича із проханням про помилування Луценка та Тимошенко щоб уникнути можливих внутрішньодержавних потрясінь.
Філарет зазначив, що основним принципом Київського патріархату УПЦ є невтручання у політику. «Наша церква жодним чином не агітує за ту, чи, наприклад, іншу політичну силу, або проти неї, але всім нам не байдуже, яким шляхом піде наша країна. Саме тому ми закликаємо вірян голосувати за тих кандидатів (не важливо до якої партії вони належать), які захищатимуть українську мову. Якщо кандидат не притримується цього правила – значить він проти української державності і ми не рекомендуємо віруючим голосувати за нього», — зазначив священнослужитель.
Як повідомлялося, Київський патріарх 15-16 вересня прибув із візитом до Чернівців, де провів богослужіння та освятив іконостас одного із храмів міста.
Нагадаємо, раніше Патріарх Філарет звернувся до посадовців про прийняття законів які враховують інтереси людей, а не задля власного збагачення. За його словами – сьогодні люди втратили віру у справедливість закону, у них залишилася тільки церква. Хоча й тут не все гаразд, адже є люди, які живуть не за законом Божим.
Глава УПЦ-КП висловив сподівання, що єдина Українська помісна православна церква все ж з’явиться в Україні.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх