Breaking News

Главная » Выборы » Мовний закон і вибори

Мовний закон і вибори

Закон про регіональні мовиПідписаний президентом закон «Про засади державної мовної політики» у переддень парламентських виборів може неоднозначно позначитися на електораті, вважає директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.
Функції розколу закон, на думку політолога, не принесе, але може значно перетасувати виборців між партіями.
Так, підписання закону для Партії регіонів допоможе тільки утримати досить розсіяний електорат на Сході. Позиція Об’єднаної опозиції у протистоянні мовному закону, як однієї зі своїх ідей, також не отримає особливого додаткового припливу виборців. А виграти в цій ситуації можуть представники третіх сил — партії Віталія Кличка «Удар» і «Україна — Вперед!» Королевської.
«З’являється великий сегмент громадян, яким ситуація з мовою байдужа, або викликає негативні емоції. Ці люди будуть шукати альтернативні партії, які не спекулюють на мовному питанні», — вважає експерт.
Також експерт заявив, що на нинішніх виборах буде активно використовуватися чорний піар, і нашкодити більшою мірою він може все тим же невеликим партіям.
Нагадаємо, що «Закон про мови» був спочатку підписаний Віктором Януковичем, а згодом він доручив Кабінету міністрів створити спеціальну робочу групу для доопрацювання документу, а також його вдосконалення.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх