Breaking News

Главная » Выборы » На політичну партію Кличка працюють лише волонтери?

На політичну партію Кличка працюють лише волонтери?

Партія УдарНаметник з вул. Гарматної розповів, що у деяких працівників утворилася заборгованість по 1700 гривень, а в штабі — що за Кличка агітують тільки волонтери.
Агітатори «УДАРу» в Солом’янському районі Києва поскаржилися в редакцію «Сегодня» на те, що з ними не розраховуються за роботу.
«Коли ми домовлялися про роботу в наметах, нам обіцяли платити по 150 грн. на день і потижневу оплату. Однак, зараз у деяких агітаторів утворилася заборгованість по 1700 грн. Оплату нам затримують на два тижні», — розповів від імені колег наметник з вул. Гарматної Сергій.
За його словами, гроші їм зазвичай платить кандидат-мажоритарник від «УДАРу» Рена Назарова, чиї білборди стоять по всьому району. Але зараз вона відсторонилася від фінансових питань. «Коли ми до неї підійшли, вона сказала, що нехай нам платить за роботу лідер «УДАРу» Віталій Кличко чи сама партія», — додає Сергій.
У виборчому штабі «УДАРу» нам відповіли, що люди у них працюють безкоштовно. «У нас працюють волонтери. Про те, що ви говорите, мені невідомо, потрібно розбиратися», — сказала нам керівник штабу Оксана Зінов’єва.
За матеріалами «Сєгодня»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх