Breaking News

Главная » Выборы » Національний демократичний інститут міжнародних відносин США та вибори 28 жовтня

Національний демократичний інститут міжнародних відносин США та вибори 28 жовтня

Крістіна Вільфор (директор Національного демократичного інституту міжнародних відносин США – українське представництво) зазначає, що прозорість і чесність майбутніх парламентських виборів залежить не від присутності незалежних міжнародних спостерігачів, а насамперед від тих осіб, хто ці вибори організовує та проводить.
Також експерт зазначила, що у країні існують спостерігачі-самозванці, які не дотримуються міжнародних стандартів спостереження. Порівнюючи із минулими виборами вона наголосила, що тоді Україні вдалося забезпечити присутність та нормальне функціонування прибулих з-за кордону спостерігачів.
«Наявність міжнародних спостерігачів та їх роботу, а також забезпечення їх нормального функціонування нам тільки належить побачити», — зазначила вона.
Директор українського представництва запевнила, що Національний демократичний інститут міжнародних відносин дуже схвально прийняв заяву Віктора Януковича про забезпечення прозорих, відкритих та демократичних виборів 28 жовтня поточного року. Але, за словами пані Вільфор, спостерігачі уже зазначають деякі проблеми, які пов’язані із законодавчою базою, із формуванням виборчих комісій, з реєстром виборців, такі факти, як залякування електорату, а також використання адміністративного ресурсу.
Нововведення – відеоспостереження на виборчих дільницях експерт схвалює, але вважає, що результат роботи техніки можуть перекреслити неправдиві підрахунки голосів та деякі інші порушення. Пані Вільфор вважає, що підрахунок голосів також повинен фіксуватися камерами спостереження.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх