Breaking News

Главная » Выборы » Наталя Королевська вирішуватиме соціологічні питання через суд

Наталя Королевська вирішуватиме соціологічні питання через суд

Ірина Бекешкіна (керівник фонду «Демократичні інціативи») отримала судовий позов від лідерки політичної сили «Україна – вперед!». Нагадаємо, Королевську не влаштував результат соцопитування, яке провела вищезазначена організація, за результатами якого її політична партія не проходить до Верховної Ради.
За словами Ірини Бекешкіної, яка пропонувала Королевскій у студії Савіка Шустера поїхати і подивитися результати опитування 2040 осіб, та відповіла, що розмовлятиме тільки у суді.
«Те, що це наше опитування і наші анкети зрозуміло із питань, які ми задавали людям і які уже були раніше оприлюднені. Але вона відповіла, що я повинна доводити це у суді! Довести, що ти не верблюд, гадаю, буде не складно, це і так видно по наших анкетах», — відповіла обурена Бекешкіна.
Водночас, їй не зовсім зрозуміло чому лідерка політичної сили «Україна – вперед!» позивається саме до неї.
«Що стосується партії Королевської, то подібні рейтинги оприлюднюють усі реальні соціологічні фірми. Гадаю, у неї немає проти нас жодних аргументів, крім того, що такі результати не подобаються саме їй. Мене, також, дивує, що подібний позов могли прийняти, адже тут немає жодних аргументів. У ситуації, що склалася, не тільки мене, а й кожного можуть притягнути до відповідальності без будь-яких аргументів», — наголосила експерт.
«Такого ще не було у світовій політиці, це, якщо хочете, прецедент, тому що ще жодного разу політики не судилися із соціологами через результати соцопитування. Наша держава піонер у цьому. Тільки-но уявіть, якщо та політична сила, яка за результатами опитування не проходить у парламент, подає на нас позов, та ми із судів не виходитимемо», — підсумувала соціолог.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх