Breaking News

Главная » Выборы » Об’єднана опозиція готова прийняти в свої лави Кличка

Об’єднана опозиція готова прийняти в свої лави Кличка

об'єднана опозиціяОб’єднана опозиція готова до перемов з іншими політичними силами щодо узгодження кандидатів у виборчих округах. Таку пропозицію озвучив в ефірі 5 каналу В’ячеслав Кириленко – один із лідерів опозиційного об’єднання. Він повідомив, що протиріч всередині опозиційних партій, а головне між ними не виникає.
Політик наголосив, що гострих протиріч у опозиціонерів немає, і вони поводяться максимально толерантно по відношенню одні до одних, адже їхні погляди на основні політичні позиції збігаються. Також він переконаний, що у новому парламенті опозиції вдасться отримати більшість.
Кириленко додав, що до кінця вересня планується досягнути консенсусу з іншими політичними силами, з якими ще не було домовленостей. Такою силою є партія «УДАР» Віталія Кличка, з якою опозиціонер хотів би підписати угоду про співробітництво.
«Якщо Кличко являється опозицією, ми можемо підписати документ уже зараз і визначити найсильніших кандидатів у різних округах. Наше об’єднання готове зняти непрохідних кандидатів у депутати так само, думаю, зробить і Кличко. Я переконаний, що більшість питань вирішуватиметься на основі взаємодії», — додав В’ячеслав Кириленко.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх