Breaking News

Главная » Выборы » Оцінка ПАРЄ підготовки до виборів 28 жовтня

Оцінка ПАРЄ підготовки до виборів 28 жовтня

ПАРЕЗа словами Олега Волошина (директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ) ПАРЄ (Парламентська асамблея Ради Європи) високо оцінила підготовку України до виборів у парламент.
Він повідомив, що 19-20 вересня поточного року Україну відвідала передвиборча місія Парламентської асамблеї з метою перевірки підготовки до виборів 28 жовтня. Підсумки вищезазначеного візиту такі: «У нас є деякі побажання та зауваження, зокрема місія занепокоєна ув’язненням Луценка та Тимошенко, але, як би там не було, це питання не може бути основним і визначальним у визнанні легітимності проведення виборів та їх результату».
«Таким чином, оцінка міжнародних спостерігачів даватиметься у ході виборів, а не завдяки «зусиллям» нашої опозиції. Ми готові до проведення прозорих та чесних виборів», — наголосив Волошин.
Нагадаємо, що спостерігачами ПАРЄ була висловлена стурбованість щодо «олігархізації» політики та злиттям економічних та політичних інтересів. ПАРЄ закликала до розширення плюралізму засобів масової інформації у передвиборчий період, а також до збалансованого та об’єктивного висвітлення програм партій що йдуть на вибори. Також члени Парламентської асамблеї зауважили, що вибори 28 жовтня стануть лакмусовим папірцем щодо демократичних принципів України та подальшої європейської інтеграції.
У повідомленні, також, йдеться про закон про наклеп та побажання врахувати думку експертів Ради Європи щодо зазначеного документу.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх