Breaking News

Главная » Выборы » Олена Бондаренко та опозиційні сили

Олена Бондаренко та опозиційні сили

Олена БондаренкоЗгідно з регіональними даними штабів Партії Регіонів головними порушниками передвиборчого законодавства є Об’єднана опозиція.
Цей факт озвучила Олена Бондаренко (народний депутат, член парламентської фракції ПР) після закінчення телемостів з обласними штабами Рівненської та Одеської областей, які відбулися в понеділок 15 жовтня в офіційному прес центрі Партії Регіонів.
«Судячи з довідковими даними з регіонів, найбільш активно виборче законодавство порушують представники асоціацій опозиції, партії «УДАР», самовисуванці, ВО «Свобода», а також Комуністичної партії України», — зазначила народний депутат.
В той же час Олена Бондаренко поскаржилася на те, що громадськість слабко відстежує порушення політичних опонентів ПР, приділяючи увагу лише партії влади. «Через це створюється необ’єктивна картина. Радує лише те, що більшість порушень не є грубими. В основному вони стосуються поширення недостовірної інформації і чорного піару», — заявила вона.
Крім усього іншого, політик висловила стурбованість спробами опонентів залякати представників Партії Регіонів у виборчих комісіях. «Очевидно, що деякі політичні сили почали переступати всі межі дозволеного. Однозначно, це свідчить про їх низький рівень політичної культури », — констатувала Олена Бондаренко.
Вона також закликала представників ЗМІ, громадських організацій та спостерігачів не замовчувати про порушення, а повідомляти про них.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх