Breaking News

Главная » Выборы » ОПОРА фіксує порушення

ОПОРА фіксує порушення

Вибори 2012Спостерігачі громадської організації ОПОРА по всій території України стежать за ходом передвиборчої агітації, і все частіше фіксують порушення, які дозволяють собі представники різних політичних партій.
Згідно п’ятого звіту організації, найчастіше кандидати в депутати і партії зловживають адміністративним ресурсом. Таких випадків по всій країні зафіксовано 109.
«Цей ресурс фактично знаходиться в руках однієї політичної сили, яка зараз при владі», — заявила Ольга Айвазова, координатор виборчих програм Громадської організації ОПОРА.
Другим за популярністю серед порушень у кандидатів в депутати виявився прямий підкуп виборців. Цей вид зловживань найактивніше використовується представниками у мажоритарних округах. Згідно зі статистикою, таких випадків зафіксовано 103.
На третьому місці опинилося блокування діяльності партій та кандидатів — 58 випадків. Як повідомлялося раніше, з цього приводу часто скаржилися представники партії Віталія Кличка «УДАР».
Крім того, в організації склали рейтинг завзятих порушників. Очолила його Партія регіонів. На їх рахунку 188 інцидентів за всіма видами порушень. Другими йдуть самовисуванці, по всій Україні вони скоїли 47 порушень. У КПУ і ВО «Батьківщина» по 6 і 4 порушення відповідно. Рівну кількість порушень зафіксували в «УДАРу» та ВО «Свободі» — по 2 у кожній.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх