Breaking News

Главная » Выборы » Опозиція відправляється у передвиборчий тур

Опозиція відправляється у передвиборчий тур

ОпозиціяОб’єднана опозиція відправилася в масштабний передвиборчий тур. Десять агітаційних мобільних бригад на чолі з першими особами «Батьківщини» за півтора місяці, що залишилися до дня проведення парламентських виборів, відвідають понад тисячу населених пунктів. Крім цього, у всіх областях будуть проводитися свого роду телемости, що зв’язують обласні центри з віддаленими районами.
У «Батькiвщина» визнають, що, по суті, в опозиції не було іншого виходу, окрім як «йти в народ». «Нас позбавили можливості навіть виступати у Верховній Раді. Фактично заблокували парламент з однією метою — не допустити до трибуни опозицію. Мабуть, їм страшно, що опозиція вийде і почне говорити », — вважає Арсеній Яценюк. У свою чергу глава Центрального виборчого штабу опозиції Олександр Турчинов зазначив, що опонентам влади практично перекритий доступ і до ЗМІ. Але, головне, підкреслює політик, — «Батькiвщина» є однією з небагатьох політичних сил, які не бояться дивитися в очі народу.
Один з лідерів «Батьківщини», заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко визнає при цьому, що, не будь у об’єднаної опозиції сильної команди, організувати подібний тур було б неможливо.
Втім, старт грандіозного передвиборчого туру — це далеко не початок, а скоріше продовження виборчої кампанії «Батьківщини». У липні політики, які представляють першу двадцятку передвиборчого списку об’єднаної опозиції, відвідали 132 населених пункти, у серпні ж політики побували вже в 264 містах і селах.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх