Breaking News

Главная » Выборы » Партія регіонів, Тягнибок та передвиборчі настрої

Партія регіонів, Тягнибок та передвиборчі настрої

Олег ТягнибокОлег Тягнибок нещодавно закликав громадян України чергувати під виборчими дільницями в ніч на 29 жовтня доти, доки не будуть оголошені результати та спостерігачі від опозиції на оприлюднять протоколи.
Головний «Свободівець» вважає, що фальсифікацій на ОВК не уникнути, а отже пара сотень свідомих громадян поблизу не завадить. «Регіонали та їх прибічники злякаються розгніваного натовпу», — висловив свою думку Тягнибок на зустрічі із виборцями у Кам’янці (Черкащина).
«Як відомо, у склад не всіх виборчих комісій входитимуть представники опозиції, а отже, просто прийти й проголосувати – цього мало. Потрібно відстояти свій вибір. Масштабні фальсифікації можуть підбурити народ до активних дій у будь-якому регіоні країни – це стосується не лише заходу, або центру. Це стосується і сходу України, адже бандитська влада викликає і там невдоволення» — наголосив Олег Тягнибок.
Політика радує громадянська позиція деяких простих людей. За його словами у Тернопільській області дівчину, що пішла спостерігачем від Партії регіонів, батьки вигнали з дому. У Львівській області мешканці села перестали вітатися з учителькою, що отримала тисячу й погодилась стати членом комісії від тої ж партії.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх