Breaking News

Главная » Выборы » Передвиборча інтрига зберігається

Передвиборча інтрига зберігається

Нещодавно Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) опублікував підсумки власного соцопитування.
На першому місці знаодиться Партія регіонів (33,3% від тих, хто точно збирається голосувати, це найбільший відсоток голосів за час кампанії), на другому — «Батьківщина» (20,5%), на третьому — УДАР (19,1%) . Також бар’єр проходять КПУ (12,9%) та ВО «Свобода» (7,8%).
У недавньому спільному опитуванні КМІС і фонду «Демініціативи» на другому місці був «УДАР», а «Батьківщина» — на третьому. Соціологи кажуть, що різниця між цими двома політсилами несуттєва — в межах допустимої похибки.
«Інтрига, хто буде другим, а хто третім, збережеться до дня голосування. Часу залишилося мало, і поміняти істотно розклад сил навряд чи вдасться», — сказав «Сегодня» політолог Кость Бондаренко.
Найбільше за всіх незадоволена даними опитування Наталія Королевська («Україна — Вперед!») у неї 2,3%. Її партія подала в суд, вимагаючи, щоб соціологічні служби спростували «недостовірні дані про рівень підтримки партії», так як, за даними партії, реальний рейтинг політсили — 6-7%.
Соціологи запевняють, що проводили дослідження за всіма правилами. «Ці заяви — щоб зменшити вплив негативної інформації», — вважає гендиректор КМІС Володимир Паніотто.
За матеріалами «Сєгодня»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх