Breaking News

Главная » Выборы » Принцип «моя хата скраю» перед виборами діє як ніколи

Принцип «моя хата скраю» перед виборами діє як ніколи

Виборці не готові офіційно повідомляти про передвиборчі порушення. Про це повідомив Віталій Тисленко, голова Комітету виборців в ефірі 5 каналу. «До нас звертається безліч людей,які повідомляють про ті, чи інші невідповідності передвиборчої кампанії. Але говорячи про ці сигнали ми дуже часто забуваємо про те, що така людина відмовляється писати офіційну заяву у правоохоронні органи. Тих хто не боїться – лише одиниці, всі ж інші, телефонуючи на нашу гарячу лінію кажуть: повідомляйте самі. А повідомляють вони інформацію, яка б дуже стала у пригоді нашій міліції», — говорить пан Тисленко.
«Особисто я та члени нашої організації готові розповсюдити інформацію про певні невідповідності, але у 99% люди відмовляються від фігурування у будь-яких заявах про порушення».
Бездіяльність правоохоронних органів сприяє небажанню скаржитися на будь-які невідповідності, а судочинство вже давно втратило довіру простих громадян. Тому складається подібна ситуація.
«Якщо б у правоохоронні органи надходили заяви про порушення передвиборчого законодавства, міліція не могла б їх ігнорувати. А зараз, де факто, відбувається «покривання» багаточисельних порушень, так як без заяви, свідків, обвинувачення неможливо виправити становище», — підсумував він.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх