Breaking News

Главная » Выборы » Продемонстровано програмно-апаратний комплекс для відеоспостереження на виборчих дільницях

Продемонстровано програмно-апаратний комплекс для відеоспостереження на виборчих дільницях

Вчора, 11 жовтня була продемонстрована робота ПАК (програмно-апаратних комплексів) Геннадієм Нікітенко (представником компанії «СТРОНІКС ІТ») на одній із виборчих дільниць Києва.
Експерт не лише продемонстрував, як працює система, а й зауважив, що зламати її можна тільки шляхом проникнення в комп’ютер на конкретній ділянці. «Програма захищена максимально. Більш того, захищені канали, а прямий зв’язок з ділянкою за допомогою всесвітньої мережі – відсутній. Для вірусної атаки потрібно дістатися безпосередньо до ноутбука, а той, в свою чергу зберігатиметься у сейфі доступ до якого буде у голови, або заступника дільниці», — зазначив експерт.
Він, також, додав, що тривалість запису розрахована на 120 годин за допомогою вінчестера об’ємом 320 ГБ.
Як уже повідомлялося, система являє собою ноутбук Hewlett-Packard на базі процесора i5, 2 веб-камери Logitech C310 (високого розширення), периферійні пристрої та засоби комунікації. Одна камера буде розташована біля місця видачі бюлетенів та списками виборців, друга – безпосередньо на стаціонарних скриньках для голосування.
Один комплект програмно-апаратного комплексу коштує 7 тис. 128 грн. Окрему оплату становлять точки бездротового зв’язку різних стандартів (для дільниць, які не забезпечені фіксованим зв’язком), сервери, створений ситуаційний центр, центр обробки даних, сайт для трансляції, канали зв’язку, робота фахівців у регіонах, логістика.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх