Breaking News

Главная » Выборы » Що зміниться після виборів в уряді?

Що зміниться після виборів в уряді?

Сергій Таран (політолог) важає, що після виборів Азарову недовго доведеться обіймати свою посаду. На нього, ймовірніше за все, спишуть усю провину за теперішній економічний провал і тільки після цього звільнять.
«Відбудуться кардинальні зміни. Єдиний шанс, який має Азаров для того, щоб залишитися у владі – це ще трохи почекати коли на нього спишуть абсолютно всі невдачі і всю кризу. Після цього він піде у відставку. Парадокс заклечається в тому, що майбутня криза утримує його на посаді», — висловив своє бачення експерт.
Також він підкреслив, що після 28 жовтня створюватиметься більшість і почнуться торги з мажоритарниками, які мають власні «апетити». «Безсумнівно, мажоритарникам віддадуть певні сфери. Зиск із виборів, також, отримають ті, хто знаходиться у безпосередній близькості до сім’ї президента. Цей торг буде не на користь Партії регіонів», — зауважив Таран.
Експерт наголосив, що партійна кар’єра та приналежність не являються гарантією отримання керівних посад.
«На даний момент майже всі рішення ухвалюються у Адміністрації президента, а не в партіях. Деяким регіоналам вдається посилити свої позиції в уряді, але не за допомогою Партії регіонів, а завдяки особистому просуванню окремих членів своєї політичної сили перед сім’єю президента», — пояснив політолог.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх