Breaking News

Главная » Выборы » Шлях у народні депутати

Шлях у народні депутати

Протягом двох місяців кореспондент «Сєгодня» вів передвиборну кампанію. Ми спробували максимально вжитися в роль кандидата, щоб з’ясувати, як робиться чорний піар, за скільки готові виступити у дворах зірки, чи можна підкупити жек, директорів шкіл та інших виборців. Все це у нас вийшло, і кампанія приблизно «обійшлася» в трохи більше мільйона гривень. Втім, політологи говорять, що ми відбулися легким переляком, оскільки в середньому кожен кандидат-мажоритарник викладає нині $ 2-3 млн. Це приблизно чотири-шість новеньких «нафаршированих» «Феррарі» вартістю близько $ 500 тисяч.
Під час кампанії нам вдалося домовитися з піарниками українських зірок про концерти в підтримку кандидата у дворах, причому без особливих зусиль. Багато з них навіть не цікавилися, за кого їм доведеться співати. У співака Віталія Козловського погодилися за $ 10 тисяч, а менеджер Руслани, Каріна, сказала, що у них спеціальний гонорар на політику — 15 тис. євро. Правда, після виходу матеріалу Руслана заявила, що Каріна у неї вже не працює.
У жеках за новенькі мітли та лопати готові були цілий місяць ходити з ім’ям нашого кандидата на спині, а в школах за ремонти погодилися організувати виступи кандидата на зборах батьків. Також ми з’ясували, що сфальсифікувати підсумки виборів цілком можливо. Є ті, хто готовий організувати скупку голосів у день голосування, кожен голос обійдеться в 300 грн. У частці можуть бути і члени комісії — вони видадуть бюлетені стороннім людям.
За матеріалами «Сєгодня»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх