Breaking News

Главная » Выборы » Скільки коштує голос виборця?

Скільки коштує голос виборця?

Дмитро Раімов (директор Інституту розвитку політичних технологій PolitPR) на прес-конференції, що відбулася у Києві зазначив, що підкуп виборців продуктовим набором вже мало ефективний, так як ця технологія набула масового характеру.
«Щодо продуктових «пайків» і того, що робиться у Києві. Після ноу-хау Чернівецького із гречкою цей продукт став №1 для всієї України, але справа в тому, що й ці «технології» вже не допомагають. Вигідна гречка, масло, й інші продукти тим компаніям, які сидять на цьому і отримують непогані відкати», — заявив експерт.
Недієвість даного метода на думку пана Раімова полягає у дуже частому її застосуванні. «Якщо виборець отримує декілька наборів продуктів (іноді й до 10), ця тема вичерпується й перестає бути актуальною. А вірити в обіцянку за гречку і масло електорат теж вже не хоче», — додав Дмитро Раімов
Також він зазначив, що на старше покоління ще можна якось вплинути за допомогою соціальних виплат, що також можна вважати за підкуп.
«Є люди (в основному це особи пенсійного віку), які ладні віддати свій голос за будь-якого кандидата за грошову виплату. Кошти не даються напряму, а отримуються як соціальна, або гуманітарна допомога. Наші політики здатні отримати дані малозабезпечених сімей, пенсіонерів, осіб, яким необхідна допомога і таким чином «умовити» виборця проголосувати за конкретного кандидата», — підсумував експерт.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх