Breaking News

Главная » Выборы » Технічні партії та вибори

Технічні партії та вибори

Міжнародні спостерігачі вважають, що найбільше проблем під час виборчого процесу створять технічні партії.
Технічні партії ускладнюють роботу дільничних, так і окружних комісій. Про це сьогодні на прес-конференції заявили керівники спостерігачів місії ENEMO в Україні, передає Дєло.
«Представники технічних партій часто не є висуванцями цих партій … Часто буває так, що один член комісії представляє 2-3 партії», — заявив Ельміра Цаміч, координатор спостерігачів місії ENEMO в Україні.
Рішення Центрвиборчкому про зміну системи жеребкування не було належним чином реалізовано окружними виборчими дільницями, пише видання.
«Згідно з нашими даними, принаймні 38 окружних виборчих комісій порушили вказівки ЦВК. А 18 окружкомів повинні були провести пережеребкування», — заявив Цаміч.
Більш того, доступ до процесу прийняття рішень обмежений, незважаючи на те, що зібрання ЦВК відкриті для спостерігачів і ЗМІ.
ENEMO відзначає відкрите протистояння між владою та опозицією в роботі окружних комісій. Також ЦВК (принаймні 15) працювали непрозоро: якщо на засіданні були присутні спостерігачі, то офіційні сесії відкладали на вечір або обирали порядок денний, щоб спостерігачі почали нудьгувати і покинули сесію.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх