Breaking News

Главная » Выборы » Томенко про Королевську

Томенко про Королевську

Наталія КоролевськаНаталія Королевська та політична партія «Україна — Вперед!» — це запасний варіант для Ріната Ахметова і групи інших серйозних бізнесменів, які не мали можливості провести своїх людей через Партію регіонів. Таку думку в інтерв’ю «Дєлу» висловив заступник голови Верховної ради Микола Томенко.
Він вважає, що мета створення такого ліберального проекту — завести своїх людей в Раду, щоб у разі успішного результату мати можливість страхувати себе і свій бізнес в парламенті наступного скликання.
На думку Томенка, вірогідність попадання в парламент цієї політичної сили невисока, тому що російські політтехнологи ніяк не можуть визначити місію цієї партії. Спочатку цей політпроект замислювався як більш радикальний з порятунку Тимошенко, але він не був реалізований. Тоді, відійшовши від радикально-опозиційної риторики, він став ліберальнішим, і почав захищати малий і середній бізнес. А тепер це просто проект нових людей, які врятують країну.
Виходячи з цього, Томенко робить висновок, що це віртуальний проект, де змістовних меседжів практично немає, а є красива оболонка. Тим більше залучення Шевченка і молодшого Ступки підтверджує, що це чисто технологічна штука, в яку інвестори вклали фантастичні гроші.
Нагадаємо, політтехнолог Тарас Березовець заявив, що в цій виборчій кампанії середній бюджет прямої політичної реклами для кожної з цих політсил становить $ 20-30 млн. У Королевської, за його підрахунками, ці витрати будуть перевищувати більш ніж $ 50 млн.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх