Breaking News

Главная » Выборы » У ЦВК проблеми із кандидатами-мажоритарниками

У ЦВК проблеми із кандидатами-мажоритарниками

В одномандатних виборчих округах виникла проблема із виготовлення бюлетенів через масові відмови «мажоритарників» балотуватися. Таку новину повідомила Жанна Усенко-Чорна (заступник голови ЦВК).
Вона відзначила, що весь тираж бюлетенів вже виготовлено на поліграфкомбінаті «Україна» (загальнодержавний багатомандатний округ). Інша ситуація складається із виготовленням бюлетенів для одномандатних виборчих округів, в які постійно потрібно вносити якісь зміни, а цей факт ускладнює роботу ЦВК.
Жанна Усенко-Чорна наголосила, що сьогодні близько третини питань стосується факту скасування реєстрації кандидатів на мажоритарних округах. «ЦВК змушена постійно вносити зміни у бюлетені, а отже ми не можемо передати на поліграфкомбінат остаточний варіант для друку. До того ж, якщо бюлетені будуть надруковані, а кандидат зніме свою кандидатуру, виправляти дані доведеться членам комісій – ставити відповідний штамп, а це вже досить небезпечно, так як позначки можуть бути поставлені навпроти прізвища кандидата, який не знімав свою кандидатуру. З’являється можливість для зловживань».
«На сьогоднішній день ми вже передали на поліграфкомбінат для друку тексти 130 бюлетенів для мажоритарних округів. Є випадки, які засвідчують відмову вже зареєстрованих та надрукованих кандидатів. Потрібно вирішити, як ліквідувати цю проблему, заощадити та не допустити передрукування виборчих бюлетенів», — підсумувала пані Усенко-Чорна.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх