Breaking News

Главная » Выборы » У скільки обійдеться екзит-пол на парламентських виборах?

У скільки обійдеться екзит-пол на парламентських виборах?

Як зазначають представники консорціуму «Національний екзит-пол», проведення опитувань на цьогорічних парламентських виборах обійдеться у 170 тисяч доларів.
Ірина Бекешкіна, яка являється директором фонду під назвою «Демократичні ініціативи», заявила, що проект екзит-полу – дуже масштабний і розгалужений. На 400 дільницях планується опитати приблизно 16,5 тисяч громадян, а це куштуватиме близько 130 тисяч доларів. Не варто, також, забувати про опитування до, та після виборів, а також дослідження на мажоритарних дільницях – тут сума коливатиметься в межах 20 тисяч доларів.
Усі дослідження будуть фінансуватися декількома організаціями: «Відродження» (міжнародний фонд), посольством королівства Нідерландів (програма Matra), а також за допомогою такого донора, як Національній фонд підтримки демократії (Сполучені Штати).

Для опитування планується залучити близько сімсот інтерв’юерів, міжнародних спостерігачів (Росія, Польща, Велика Британія), а також буде створена спеціальна наглядова рада, яка складатиметься з 12 експертів. Очолить її Ігор Когут, який являється головою «Лабораторії законодавчих ініціатив» (громадська аналітична організація).
Складом ЦВК було розподілено 1,2 млрд гривень для підготовки і проведення цьогорічних парламентських виборів. З них для ЦВК передбачено 268 млн 162,46 тисяч гривень, 38 млн 808,7 тисяч – для ОВК (окружних виборчих комісій), 821 млн 900,32 тисяч гривень – на потреби дільничних комісій. Резерв коштів становить 83 млн 528,52 тисяч гривень.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх