Breaking News

Главная » Выборы » Українці не вірять у покращення після виборів 28 жовтня

Українці не вірять у покращення після виборів 28 жовтня

Як повідомив Андрій Биченко (директор соціологічної служби Центру Разумкова) українські громадяни не сподіваються на особливі позитивні зрушення у парламенті після виборів 28 жовтня поточного року.
За його словами на питання чи зміниться політично-суспільна ситуація в Україні після виборів 41% респондентів вважає, що не зміниться, 28% опитаних не змогли відповісти на поставлене питання. Погіршення очікують 7%, поліпшення – 23%.
Пан Биченко зазначив, що від оновленого складу парламенту громадяни очікують поліпшення економіки в цілому, наведення порядку у країні, а також забезпечення добробуту окремих домогосподарств. Найбільш очікуваною є сфера співпраці та зближення України та Росії.
За словами експерта негативна оцінка нинішнього складу парламенту українцями пояснюється тим, що громадяни переконані у захисті парламентом представників великого капіталу, тіньового бізнесу, а також керівників органів держуправління.
«Дослідження показують, що лише 17% опитаних вважають, що робота парламенту спрямована на захист інтересів українських громадян», зазначив експерт.
Також пан Биченко заявив, що за результатами дослідження 30,5% респондентів на питання про те, хто найбільше впливає на важливі рішення парламенту відповіли – олігархи. Окрім цього він зазначив, що негативний імідж парламенту насамперед залежить від іміджу політичних партій.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх