Breaking News

Главная » Выборы » Валентин Наливайченко про вибори, фальсифікації та своїх спостерігачів

Валентин Наливайченко про вибори, фальсифікації та своїх спостерігачів

Валентин Наливайченко (кандидат від «УДАРу» та бувший глава СБУ) заявив у Черкасах, що його політична сила не дозволить сфальсифікувати результати виборів.
«Потрібно спрямувати політичні зусилля так, щоб у кожному мажоритарному округу був свій єдиний опозиційний кандидат. Наприклад Львівська область має кандидата від нашої політичної сили, сусідня – від іншої опозиційної партії. Ми агітуватимемо за нього і виборці сприймуть нашу політичну рекламу. Це стосується і Черкас», — сказав Наливайченко.
«Найголовніше – це питати у самих людей, за якого кандидата чи політичну силу вони готові віддати свій голос. Ставити подібні питання функціонерам – «УДАР» на таке не погоджується, адже я як ніхто знаю, як вирішуються питання за зачиненими дверима щодо єдиного кандидата. У парламенті він перетворюється на зрадника і стає просто тушкою», — зазначив він.
В разі фальсифікації майбутніх виборів «ударівець» наголосив, що їх політична сила скоординує міжнародних спостерігачів, активістів, з усіма керівниками від Ради Європи, ОБСЄ, Канади, США, Росії.
«У нас є чіткі домовленості щодо співпраці по кожній дільничній чи окружній комісії щоб протоколи були справжніми, а вибори, таким чином – чесними. У разі виникнення будь-яких «нетипових» ситуацій наші спостерігачі разом з опозиціонерами будуть вимагати правдивий протокол. Наша політична сила не дасть сфальсифікувати вибори», — підсумував Валентин Наливайченко.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх