Breaking News

Главная » Выборы » Вибори – час підкупу, чи спонсорства?

Вибори – час підкупу, чи спонсорства?

Анна ГерманЦентральна виборча комісія зробила попередження кандидату в депутати Верховної Ради Юрію Левченко, який зареєстрований в одномандатному окрузі № 223 у Києві, за подарунок сертифіката на 10 тис. гривень Національній бібліотеці України для дітей з коштів, які не передбачені у виборчому фонді. Дане рішення було прийнято членами Центрвиборчкому на засіданні.
13 і 15 вересня в ЦВК надійшли заяви від кандидатів у депутати Ради, зареєстрованих з цього ж округу, Вадима Гладчука та Ігоря Куташова, з проханням винести попередження Левченко за зазначені дії. За даними Центрвиборчкому, суд виніс рішення, яким визнав, що Левченко подарував бібліотеці 10 тис. гривень, які не були передбачені в засобах виборчого фонду.
ЦВК зазначає, що згідно із законодавством, передвиборна агітація здійснюється за кошти державного бюджету, а для забезпечення ведення передвиборчої агітації, виділяються кошти із виборчих фондів кандидатів та партій.
Як повідомлялося, раніше ЦВК уже винесла попередження кандидату у депутати Верховної Ради Давиду Жванії за те, що він подарував учням Троїцької ЗОШ 275 комплектів шкільної форми (Біляївський район, Одеська область).

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх