Breaking News

Главная » Выборы » Вибори можуть бути визнані недемократичними?

Вибори можуть бути визнані недемократичними?

Вадим Трюхан (експерт з європейської інтеграції) висловив припущення, що майбутні вибори навряд чи визнають демократичними. Головне питання – чи повністю, чи частково.
«Ми зараз знаходимося на роздоріжжі і відносини нашої країни з Європейським Союзом залежатимуть від того, як буде проведено вибори та яких результатів ми досягнемо. На сьогоднішній день уже зрозуміло, що події 28 жовтня навряд чи визнають демократичними – підстав для цього немає», — зазначив експерт.
Зокрема, він додав, що Україна повинна виконати не одну умову ЄС, щоб вибори визнали такими, які відповідають європейським стандартам.
Трюхан пояснив, що Європейським Союзом було висунуто низку вимог, які повинна була виконати Україна щоб події 28 жовтня визнали демократичними. «Я маю на увазі усіх суб’єктів виборчого процесу та їх участь у ньому – ув’язнених Тимошенко та Луценка, рівний доступ до ЗМІ, виборче законодавство за європейськими стандартами».
«Наша передвиборча кампанія є надзвичайно брудною, це видно неозброєним оком. Події у деяких регіонах можна порівняти із новинами, що надходять з деяких бананових республік», — зауважив він.
«Таким чином головне питання полягає у тому, чи вибори будуть визнаними, а їх інтрига – чи частково, чи повністю», — підсумував свій прогноз експерт.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх