Breaking News

Главная » Выборы » Вибори не будуть транслюватися в Інтернет?

Вибори не будуть транслюватися в Інтернет?

Інтернет-трансляція виборівНардепами зареєстровано законопроект, який пом’якшує використання відеоспостереження 28 жовтня на виборчих дільницях. Про даний факт заявив Андрій Магера, заступник голови ЦВК.
Він, зокрема, зазначив, що нещодавно ЦВК постановила створити окремий сайт, за допомогою якого можна буде спостерігати за виборчим процесом – його передаватимуть відеокамери з дільниць. Але, розповів заступник голови, він інформований про те, що у ВР знаходиться законопроект про пом’якшення відеоспостереження, згідно з яким камери будуть записувати, але не транслювати в онлайн-режимі те, що відбуватиметься протягом 28 жовтня.
Також стало відомо, що кожна камера вмикатиметься на дільниці (ЦВК не зможе її включити, а також простежити роботу кожної із 33 тисяч).
Магера повідомив, що комплект відеоспостереження включає дві відеокамери та додаткове обладнання. Орієнтовно вартість технічного комплекту складає 7 тисяч гривень, плюс окреме фінансування спеціальних каналів зв’язку, вартість яких відрізнятиметься між собою в залежності від типу Інтернету (провідний, бездротовий, супутниковий).
Нагадаємо, члени ЦВК 7 вересня прийняли рішення про створення окремого веб-сайту, де можна буде подивитися відеозображення із виборчих дільниць у день виборів 28 жовтня поточного року.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх