Breaking News

Главная » Выборы » Вибори – не легітимні! (Юлія Тимошенко)

Вибори – не легітимні! (Юлія Тимошенко)

Юлія ТимошенкоЕкс-прем’єр України Юлія Тимошенко звернулася до європейських політиків, щоб ті не визнавали законність майбутніх виборів уже тепер, і не вважали їх такими, що відповідають демократичним стандартам Європи та ОБСЄ.
Цей заклик оприлюднила у Брюсселі в Європейському парламенті дочка Тимошенко – Євгенія. Вона (Юлія Тимошенко) сподівається, що демократичні сили Європи визнають вибори в Україні нелегітимними вже зараз, так як після 28 жовтня буде запізно. Фальсифікація відбуватиметься на всіх рівнях, і якщо спостерігачі вчасно не заявлять про це, то диктатура, яка вже побудована в Україні, тільки зміцниться.
Григорій Немиря – заступник голови «Батьківщини», який також перебуває у Брюсселі, додав, що вони планують зустрітися з лідерами багатьох політичних об’єднань, а саме: соціалістами, лібералами, зеленими, та ін. За його словами соціалісти, на чолі яких виступає Ханнес Свобода, і які являються партнерами ПР, обов’язково переглянуть свої політичні уподобання, оскільки існують великі репутаційні ризики.
Вже відбулася зустріч з Гюнтером Крішбаумом (голова комітету з європейських справ у Бундестазі), який зазначив, що має сформовану думку щодо подій в Україні. А канцлер Анна Меркель порівняла Україну з Білорусією – концентрована оцінка, за якою визначатимуть ситуацію перед виборами.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх