Breaking News

Главная » Выборы » Вибори не поліпшать відносини із заходом?

Вибори не поліпшать відносини із заходом?

Навіть якщо майбутні вибори 28 жовтня пройдуть більш-менш вдало – прозоро та демократично, це буде тільки одна із тих багатьох умов, що ставить перед Україною захід. Таку думку висловив Олексій Коломієць (експерт), що прокоментував заяву Костянтина Грищенко (міністра закордонних справ) щодо готовності України до критичного діалогу із Сполученими Штатами Америки.
Експерт переконаний, що подібні заяви міністра щодо бажання проводити діалоги із США і прислухатися до них не більш як дипломатичний хід.
«На мою думку – це абсолютно дипломатичні нюанси, які не змінять нічого. Більше того, не думаю, що зміниться ставлення до чиновників, які займаються та впроваджують таку політику. Щоб щось змінилося потрібні кардинальні, або надзвичайні події для нових починань, а також для появи хоч якоїсь довіри», — підкреслив пан Коломієць.
«Всі написані спічі не варті паперу, на якому вони існують, адже людина, яка їх проголошує являється креатором повного краху. У цій ситуації про які перспективи, або пріоритети може йти мова?», — додав він.
Також експерт відмітив, що резолюція Сенату – це, так би мовити, червоний сигнал, рубіжний документ, за яким у майбутньому плануються певні дії. Більше того, за словами пана Коломійця, у жодному разі країну з кризи не виводила та влада, яка довела її до такого стану, а отже це ще один аргумент на користь зміни влади і зміни стосунків із заходом.
«Цей болотний стан триватиме рівно стільки, скільки дозволить США, а в першу чергу громадяни України. Якщо вибори 28 жовтня пройдуть більш-менш вдало, це буде лише виконання однієї з умов із довгого списку, який пред’явить закордонна спільнота. В майбутньому цих умов стане набагато більше», — підсумував експерт.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх