Breaking News

Главная » Выборы » Вибори та рейтинги

Вибори та рейтинги

Згідно з останнім рейтингом, влада попереду опозиції на 4%, політолог Кость Бондаренко припустив, з чим це пов’язано.
Останні соцопитування показують, що Партія Регіонів, як і раніше лідирує серед інших політсил. Крім того, в порівнянні з серпнем, розрив у рейтингу між ПР і «Батьківщиною» збільшується: якщо в серпні він не перевищував 1-2%, то тепер становить майже 4%.
На думку політологів, те, що у провладної партії найвищий рейтинг — логічно. «Батьківщина» ж нічого не робить, — заявив «Сьогодні» політолог Кость Бондаренко. — У них немає конструктивних пропозицій, вони не висувають зрозумілих гасел. Ось у них гасло: «Мі їх Зупинимо». Добре, зупинять, а що далі? ».
Нагадаємо, результати дослідження соціологічного об’єднання «Рейтинг» (було опитано 1200 чоловік, дослідження проводилося з 1 по 11 вересня), якби вибори у Верховну Раду пройшли на початку вересня, перемогу здобули б саме регіонали — за них готові проголосувати 26,3% опитаних, що планують свою участь у виборах. На другому місці — «Батьківщина» — 22,6%, ще 12% опитаних підтримують партію Кличка «УДАР», 10,8% — КПУ, 4,1% — «Свободу», 3,7% — «Україна — Вперед!» Королевської.
Як і раніше позаду всіх «Наша Україна» — за неї готові проголосувати тільки 1% виборців і Радикальна партія (всього 0,6%) лідером якої є Олег Ляшко. Не визначилися зі своїм вибором 16,6%.
А не так давно з’явилося опитування Research & Branding Group зі схожими даними: за Партію Регіонів проголосують 27%, «Батьківщину» — 20,4%, УДАР — 13,4%, КПУ — 10,9%, за об’єднання «Свобода» — 4, 5%, за «Україна — Вперед!» — 3,7% тих, хто прийде на вибори.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх