Breaking News

Главная » Выборы » Вибори у надійних руках?

Вибори у надійних руках?

Комітет виборців відзначає недостатній рівень підготовки членів виборчих комісій на виборах до Верховної Ради.
Про це на прес-конференції сказав голова КВУ Олександр Черненко, пишуть «Українські новини».
«Члени окружних виборчих комісій ще недостатньо підготовлені для проведення виборів. В основному тільки голови комісій є компетентними особами, а багато членів комісій взагалі не знають, що їм робити і навіщо», — сказав він.
За його словами, в дільничних комісіях ситуація ще гірша. «Тому масове навчання просто необхідно», — заявив Черненко.
Він зазначив, що ЦВК буде проводити навчальні семінари для членів комісій різних рівнів.
Разом з тим, за словами голови КВУ, у Центрвиборчкомі не вистачить коштів і часу для того, щоб навчити всіх членів різних виборчих комісій.
У зв’язку з цим навчальні курси також будуть проводитися і різними громадськими організаціями, які беруть участь у виборчому процесі.
Крім того, комітет виборців відзначає неузгодженість в діях ЦВК та правоохоронних органів при розгляді питань пов’язаних з порушенням виборчого процесу на виборах.
«Згідно з рішенням ЦВК, жеребкування по дільничним комісіям буде проходити так само, як і по окружним … Це призведе до того, що можуть виникнути проблеми з непотраплянням певних партій, які претендують на значну частку голосів виборців до складу дільничних комісій, як це було і з окружними «, — сказав Черненко.
За його словами, дільничні комісії не почнуть працювати вчасно, а технічні партії знову отримають можливість продавати свої місця тепер уже в дільничних комісіях.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх