Breaking News

Главная » Выборы » Вибори й букмекерські контори

Вибори й букмекерські контори

Українці ще можуть заробити на політиках — букмекерські контори приймають ставки на вибори до 27 жовтня, до суботи. І, за їхніми словами, народ ставить все активніше. Нагадаємо, в Україні тоталізатори заборонені, але люди продовжують робити ставки в інтернеті на сайтах, зареєстрованих за кордоном.
Букмекери добре орієнтуються в передвиборній гонці і оперативно міняють коефіцієнти, щоб не прогоріти. Наприклад, якщо два тижні тому Партії Регіонів на перемогу у виборах давали коефіцієнт 1,3 до 1 (тобто, поставивши 100 грн, можна було заробити 30 грн). То зараз коефіцієнт знизили до 1,07 (на 100 грн заробіток складе 7 грн). Тобто сумнівів, що ця політсила прийде першою, практично немає. Набагато більше заробити можна на «Батьківщині» — їх коефіцієнт 6 до 1 при ставці в 100 грн принесе прибуток у розмірі 500 грн, але шанси цієї ставки зіграти мінімальни.
Політологі вважають, що перше місце у виборчих перегонах ПР не підлягає сумніву. До речі, деякі контори вже навіть не приймають на це ставки. «Тут і до ворожки не ходи, у них хороша підтримка виборців. Також без сумнівів, що явка виборців буде менше 69%. Щоб прийшло більше, повинно відбутися чудо», — каже політолог Володимир Фесенко.
Упевнені експерти, що «Батьківщині» не вдасться набрати 31,5% голосів. «Їм буде не так просто набрати навіть більше 20%, — вважає політолог Кость Бондаренко. — Також комуністи, думаю, наберуть більше 7,5% голосів». На думку політологів, у цієї партії є свої постійні виборці, і вони зможуть забрати на себе 15% голосів. Більше сумнівів у тому, скільки партій в підсумку пройде в парламент. Бондаренко впевнений, що їх буде п’ять, а його колега Фесенко припускає, що тут є шанси промахнутися: «Я теж більше схиляюся до п’яти партій, але все ж є ймовірність, що ми побачимо в лідерах шість або чотири». До речі, на те, що пройде чотири партії — коефіцієнт у букмекерів — 2,3 до 1, а на прохід шести партій — 5 до 1.
На думку, Фесенко, можна ризикнути і зіграти на голосах «Україна — Вперед!». Букмекери дають 1,4 до 1 на те, що партія не набере 4,5% голосів. А якщо більше, то аж 3,2 до 1. «Ця партія може взяти прохідні 5%. Я б поставив, що вона набере більше 4,5% », — вважає Фесенко.
За матеріалами «Сєгодня»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх