Breaking News

Главная » Выборы » Європейські ЗМІ впевнені, що розколота опозиція — слабка

Європейські ЗМІ впевнені, що розколота опозиція — слабка

ОпозиціяВсе більше соцопитувань в Україні прогнозують слабкість розколотої опозиції, а більшість опитаних надають перевагу коаліції комуністів і регіоналів, передає думку європейських ЗМІ Радіо Свобода.
Так, австрійська Der Standard знайомить читачів з результатами опитування 3 тисяч українців, проведених соцслужбою Gfk. Згідно з результатами служби, близько 25% будуть голосувати за правлячу партію. У той же час, 17% збираються підтримати партію Віталія Кличка. Майже стільки ж (15%) отримає Об’єднана опозиція. По 9% та 3% відповідно отримають КПУ і «Свобода» Олега Тягнибока.
Відзначимо, що такі результати збігаються з даними соцкомпаній, які будуть проводити національний екзит-пол. Так, за даними соцопитування, проведеного фондом «Демініціативи» разом з Київським міжнародним інститутом соціології, «Регіони» набирають більше 20%, рейтинг «УДАРУ» зростає, а «Батьківщини» — знижується.
А ось 13% українців ще не визначилися за яку політичну силу їм віддати свій голос, пише Радіо Свобода. Зате явка на виборах повинна бути непогана — близько 70%. Крім цього, опитування показало, що опитані орієнтуються в основному на коаліцію регіоналів і комуністів. Багато ж не проти об’єднання удару Віталія Кличка з опозицією.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх