Breaking News

Главная » Выборы » Закордонні спостерігачі на виборах 28 жовтня 2012 року

Закордонні спостерігачі на виборах 28 жовтня 2012 року

Маріано Рахоя Брея (прем’єр-міністр Іспанії) у своєму листі до Президента України повідомив, що на виборах 28 жовтня цього року до Верховної Ради будуть присутні іспанські спостерігачі.
Маріано Рахоя Брея відмітив, що розуміє важливість чесних та прозорих виборів в нашій країні і радий, що урядом України було запропоновано державам-членам ОБСЄ забезпечити присутність своїх спостерігачів. Також він зазначив, що Іспанія має намір долучитися до виборчих спостережень і координує власні дії з ОБСЄ, яка є відповідальною за проведення подібних місій.
Нагадаємо, що Віктор Янукович запросив спостерігачів від країн-членів ОБСЄ на парламентські вибори ще 13 червня.
До теми: Володимир Шаповал (голова Центрвиборчкому ) переконаний, що іноземним спостерігачам вибори 28 жовтня не сподобаються. За його спостереженнями минулі вибори (2007, 2010 років) пройшли в очікуванні певного демократичного «поступу», «а тепер, якби ми не намагалися, яке б відеоспостереження не запроваджували, слід очікувати тільки на «задовільно» — зазначив Шаповал.
Також він прогнозує певну кількість порушень, адже без цього фактора обійтися неможливо, і зазначає, що якщо порушення будуть, то – з обох боків.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх