Breaking News

Главная » Выборы » Закордонні спостерігачі із Швейцарії на виборах 28 жовтня 2012 року

Закордонні спостерігачі із Швейцарії на виборах 28 жовтня 2012 року

Спостерігачі на виборахЯк стало відомо з листа канцлера Швейцарської Федерації Евелін Відмер-Шлюмпф, в Україну буде направлено спостерігачів на Парламентські вибори, які пройдуть в Україні 28 жовтня цього року, повідомила прес-служба Віктора Януковича.
Канцлер зазначила, що поділяє той факт, що захист політичних та громадянських прав має для України важливе значення. «Ми радо приймемо запрошення Президента, і разом з країнами-членами ОБСЄ надішлемо спостерігачів» — відмітила вона.
Також у листі йдеться про майбутні стосунки України та Швейцарії. Зокрема, пані Відмер-Шлюмпф наголосила, що в рамках ОБСЄ хотілося б й надалі розвивати політичні, економічні та культурні відносини наших держав.
Як стало відомо, Іспанія також направить своїх спостерігачів до України на парламентські вибори. Про це повідомив листом Маріано Рахоя Брея, який являється прем’єр-міністром країни.
Нагадаємо, 13 червня поточного року Віктор Янукович запросив незалежних спостерігачів від членів-держав ОБСЄ бути присутніми на виборах у парламент.
Соціологи та політологи ставлять протилежні оцінки щодо 28 жовтня, але більшість переконана, що без порушень навряд чи обійдеться. «Загалом Україні слід розраховувати тільки на «задовільно», — відзначив Володимир Шаповал, який є головою Центрвиборчкому.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх