Breaking News

Главная » Выборы » Зустрінемось у суді!

Зустрінемось у суді!

Як нещодавно стало відомо, Валерій Хмелько (президент КМІСу — Київського міжнародного інституту соціології) готує позовну заяву на Наталю Королевську.
«На нашу думку лише поза правові впливи можуть змінити ситуацію, щоб визнати недостовірними дані, які було зібрано нашим інститутом», — відзначив пан Хмелько.
В ефірі каналу ТВі він розповів, що адвокат інституту соціології готує позов до лідерки політсили «Україна – вперед!».
«Позовна заява визначає відповідачем саме Королевську, адже вона у студії Савіка Шустера стверджувала, що ніякого дослідження не було», — обурюється експерт.
Нагадаємо, Ірина Бекешкіна («Демократичні ініціативи») вже отримала судовий позов від лідерки вищезазначеної політичної партії. Королевська подала позов на фонд через те, що проведені ним соціологічні опитування не що інше як фальсифікація. Як повідомлялося раніше, політична партія «Україна – вперед!» за результатами опитування (проведеними не тільки «Демократичними ініціативами», а й іншими установами) стовідсотково до Верховної Ради не потрапляє.
Соціологи (а саме представники КМІСу та фонду «Демократичних ініціатив») стверджують, що за даними проведеного дослідження, якби вибори пройшли наприкінці вересня, встановлений 5-відсотковий бар’єр подолали б ПР – за неї проголосували 23,3% виборців, сюди ж увійшов «УДАР» — 16% голосів, «Батьківщина» із 15,1% голосів електорату, Комуністи — 10,1% та «Свобода», за яку готові проголосувати 5,1% опитаних.
«Україна – вперед!» залишилася поза прохідним 5-відсотковим бар’єром.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх